Růženín korálky volné FI 14 mm kuličky.

G0000016-14 mm ROSE

nové

Značkové kameny X-MOMO

Růženín je růžová odrůda křemene, jehož barva se pohybuje od světle růžové až po středně růžovou. Často bývá zamlžený nebo zakalený, což zamezuje transparentnosti kamene. Růženín je poměrně běžný a nachází se na mnoha místech po celém světě. Lze tak najít opravdu velké exempláře.

Více detailů

Pro tento produkt nejsou dostupné žádné věrnostní body.


10,93 Kč

-25%

14,57 Kč

Pro tento produkt nejsou dostupné žádné věrnostní body.


Detaily

Růženín je láska, kamenem nepodmíněné lásky a nekonečného míru. Je jeden z nejdůležitějších krystalů pro srdce a srdeční čakru a životní pohodu. Přináší poučení, poznání o skutečné podstatě lásky. Pročistí a otevírá srdce na všech úrovních. Vnáší do něj vnitřní hojení, pohodu a lásku k sám sobě samému. Zvyšuje sebevědomí. Výborně poslouží ve chvílích krizí. Pokud k sobě chcete přilákat lásku, nemusíte hledat už nic jiného jen růženín. Když ho položíte vedle postele nebo do rohu vztahů ve svém pokoji, bude k vám přitahovat lásku a pohodu nové vztahy tak účinně. Držením růženínu v ruce, zvyšujete naději na kladné přijetí. Kámen vám také dokáže připomenout vaše úmysly. Tento nádherný přírodní minerální krystal přináší citlivost na všechno krásné laskavé a ve všech úrovních. Růženín je nejlepší léčitel citů a oslovení lásky. Dokáže vyhledat jednostrannými city a bolesti srdce a pak již nefunkční a ničemu nesloužící emocionální stavy přetvoří. Nepřijali jste lásku? Otevře vám růženín srdce a pohodu na vaší cestě života. Když jste milovali a ztratili svou lásku, uleví vašemu zármutku. Růženín Vás naučí, jak milovat sebe sama. Nebudete moci přijmout lásku jiného člověka, dokud nedokážete milovat sami sebe. Tento kámen vede k odpuštění sobě samému a vyvolává sebedůvěru spojenou s uznáním vlastní ceny.
Láska je to co Vás celý život naplňuje a nikdy neopustí. Růženín Vám na vaší cestě příznivě pomůže najít lásku.
 
Léčebné využití, účinky:
Růženín je a posiluje srdce i oběhový systém člověka a odstraňuje nečistoty z tělesných tekutin. Položením na brzlík, dokáže pomoci s problémy sídlící v hrudníku nebo plicích. Uzdravuje ledviny a nadledvinky, močové soustavu. Odstraňuje závratě, nevolnost zvyšuje plodnost. Tento kámen a jeho elixír hojí popáleniny a puchýře a vyhlazuje pleť zmírňuje vrásky. Pomáhá při Alzheimerovy, Parkinsonovy nemoci a odstraňuje negativní vlivy i při stařecké demence.
 
Lokalita / Nošení:
Noste zejména na srdci. Položte na srdce, na místo brzlíku, nebo do rohu v místnosti.
 
Barva: růžový
Vzhled: většinou průsvitný, někdy průhledný
Znamení zvěrokruhu: Váhy, Býk, Rak, Býk

Cena je za 1 kus korálky.

6 other products in the same category: